RAPOOL aktuális: a repcemag árának várható változása és értékesítési stratégiák

Írta: Szerkesztőség - 2017 február 27.

 

 

Hogyan alakulnak az idei repcemagárak? Milyen értékesítési stratégiát érdemes kialakítanunk annak érdekében, hogy az árváltozásokat a magunk javára tudjuk fordítani?

A téma egyik szakértője Thomas Mielke, az ISTA Mielke GmbH ügyvezetője előadása az idei RAPOOLszakmai napok januári nyitórendezvényén hangzott el. Az előadás rövid összefoglalója a hazai termelők számára is hasznos információkkal, értékes javaslatokkal szolgál.

Blum Zoltán
ügyvezető
RAPOOL Hungária Kft.
www.rapool.hu

▼Hirdetés

▼Hirdetés

Mezőhír
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.